Skip to content

Contact

Address

Ylemmät Toimihenkilöt YTN

Ratavartijankatu 2 B
00520 Helsinki
Finland

Visiting address

Asemapäällikönkatu 12 B, 7. krs
00520 Helsinki
Finland

Invoice address

Business ID: Y-1016144-9
EDI identifier: 00371016144-9
E-address: 003710161449
Service ID and operator: BAWCFI22, Basware Oyj
YTN_verkkolaskutusohje
Henkilöstöedustajien matkalaskut

E-mail

All our e-mail addresses are in the form firstname.lastname@ytn.fi.

Your message will be correctly directed when you e-mail us on ytn@ytn.fi

Personnel contact information

Järjestöpäällikkö

Katariina Styrman

040 610 4490

katariina.styrman@ytn.fi

Twitter

Responsibility at YTN:
toimiston esihenkilö, hallintoelinten päätöksenteko, talous

Neuvottelupäällikkö

Petteri Oksa

040 577 0644

petteri.oksa@ytn.fi

Twitter

Responsibility at YTN:
neuvottelutoiminnan koordinointi, sopimuspoliittisen ryhmän vetäjä

Viestintäpäällikkö

Anu Väätäjä

050 372 7395

anu.vaataja@ytn.fi

Twitter

Responsibility at YTN:
viestintäryhmän pj., viestinnän linjaukset

Järjestökoordinaattori

Tuomas Meriniemi

040 357 2628

tuomas.meriniemi@ytn.fi

Twitter

Responsibility at YTN:
henkilöstöedustajien ja yritysyhdistyksien palvelut, YTN-toimijoiden yhteyshenkilö

Palvelukoordinaattori

Jenny Tabermann

040 652 6052

jenny.tabermann@ytn.fi

Responsibility at YTN:
hallinnon ja taloushallinnon tehtävät, kokousjärjestelyt ja webinaarit, tekniset järjestelmät, YTN-toimijoiden tuki

Viestintäkoordinaattori

Paula Hämäläinen

040 768 3937

paula.hamalainen@ytn.fi

Responsibility at YTN:
verkkosivut, uutiskirjeet, somekanavat, yleinen viestintä

Assistentti

Paula Tapani-Alidemaj

050 372 7842

paula.tapani-alidemaj@ytn.fi

Responsibility at YTN:
taustaryhmien kokoukset ja tapahtumat, rekisterit, ostolaskut ja hallinnon avustavat tehtävät

Assistentti

Leena Auvinen

040 838 7866

leena.auvinen@ytn.fi

Responsibility at YTN:
taustaryhmien kokoukset ja tapahtumat, rekisterit, ostolaskut ja hallinnon avustavat tehtävät

Chairpersonnel

Puheenjohtaja

Teemu Hankamäki

040 709 6681

teemu.hankamaki@ytn.fi

Twitter

Varapuheenjohtaja

Samu Salo

040 184 2290

samu.salo@ytn.fi

Varapuheenjohtaja

Riku Salokannel

040 724 9566

riku.salokannel@ytn.fi

Varapuheenjohtaja

Ville-Veikko Rantamaula

040 832 66 82

ville-veikko.rantamaula@ytn.fi