Skip to content

Contact

Address

Ylemmät Toimihenkilöt YTN

Ratavartijankatu 2B
00520 Helsinki
Finland

Visiting address

Asemapäällikönkatu 12 B, 7.krs
00520 Helsinki
Finland

Laskutusosoite

Y-tunnus: Y-1016144-9
Vastaanotamme laskuja vain sähköisesti.
YTN_verkkolaskutusohje
Henkilöstöedustajien matkalaskut

Sähköposti

Kaikki sähköpostiosoitteemme ovat muotoa etunimi.sukunimi@ytn.fi

Henkilökohtaisissa työsuhdeasioissa sinua palvelee oma YTN-liittosi työsuhdeneuvonta sekä sopimusalojen toimijat.

Personnel contact information

Pääsihteeri

Nuutti Pursiainen

040 575 8980

nuutti.pursiainen@ytn.fi

Responsibility at YTN:
hallinto, koordinaatio- ja koulutusryhmä, finanssiala

Neuvottelupäällikkö

Petteri Oksa

040 577 0644

petteri.oksa@ytn.fi

Twitter

Responsibility at YTN:
neuvottelutoiminnan koordinointi, sopimuspoliittisen ryhmän vetäjä

Viestintäpäällikkö

Anu Väätäjä

050 372 7395

anu.vaataja@ytn.fi

Twitter

Responsibility at YTN:
viestintäryhmän pj, viestinnän koodinointi

Projektiasiamies

Anne Granat-Jukakoski

040 551 9497

anne.granat-jukakoski@ytn.fi

Responsibility at YTN:
Luottamusmies- ja yritysyhdistystoiminta

Assistentti

Henna Hurme

040 825 9185

henna.hurme@ytn.fi

Responsibility at YTN:
Taustaryhmien kokousjärjestelyt, järjestelmien ylläpito, rekisterit ja hallinnon avustavat tehtävät

Toimistonhoitaja

Mervi Löfgren

040 501 6840

mervi.lofgren@ytn.fi

Responsibility at YTN:
Laskutus, hankinnat, hallintoasiat ja arkisto..

Chairpersonnel

Puheenjohtaja

Teemu Hankamäki

040 709 6681

teemu.hankamaki@ytn.fi

Twitter

Varapuheenjohtaja

Samu Salo

040 184 2290

samu.salo@ytn.fi

Varapuheenjohtaja

Riku Salokannel

040 724 9566

riku.salokannel@ytn.fi