Skip to content

Yhteystiedot

Osoite

Ylemmät Toimihenkilöt YTN

Ratavartijankatu 2 B
00520 Helsinki

Käyntiosoite

Asemapäällikönkatu 12 B, 7. krs
00520 Helsinki

Laskutusosoite

Y-tunnus: Y-1016144-9
OVT-tunnus: 003710161449
Verkkolaskuosoite: 003710161449
Välittäjän tunnus ja välittäjä: BAWCFI22, Basware Oyj

YTN verkkolaskuosoite
Henkilöstöedustajien matkalaskut

Sähköposti

Kaikki sähköpostiosoitteemme ovat muotoa etunimi.sukunimi@ytn.fi

Yhteydenottosi välittyvät oikealle henkilölle, kun laitat viestiä: ytn@ytn.fi

 

Kysyttävää painostustoimistamme teknologiateollisuuden sekä suunnittelu- ja konsulttialan sopimusaloilla?

Soita puhelinpäivystykseemme 09 4272 7766 tai kysy meiltä sähköpostitse lakko@ytn.fi. Lue päivystysajoistamme.

Muut yhteystietomme:

Henkilöstön yhteystiedot

Ole yhteydessä toimistoomme (koulutukset, asiointipalvelu):

Ylemmät Toimihenkilöt YTN ry

09 4272 7766 (tiistaista torstaihin kello 10-12)

ytn@ytn.fi

Järjestöpäällikkö

Katariina Styrman

040 610 4490

katariina.styrman@ytn.fi

Twitter

Vastuualue YTN:ssä
toimiston esihenkilö, hallintoelinten päätöksenteko, talous

neuvottelupäällikkö

Petteri Oksa

040 577 0644

petteri.oksa@ytn.fi

Twitter

Vastuualue YTN:ssä
neuvottelutoiminnan koordinointi, sopimuspoliittisen ryhmän vetäjä

Viestintäpäällikkö

Anu Väätäjä

050 372 7395

anu.vaataja@ytn.fi

Twitter

Vastuualue YTN:ssä
viestintäryhmän pj., viestinnän linjaukset

Järjestökoordinaattori

Sini-Elina Kärsämä

040 354 1945

sini-elina.karsama@ytn.fi

Palvelukoordinaattori

Pia Wenelius

050 525 1411

pia.wenelius@ytn.fi

Viestintäkoordinaattori

Paula Hämäläinen

040 768 3937

paula.hamalainen@ytn.fi

Vastuualue YTN:ssä
verkkosivut, uutiskirjeet, somekanavat, yleinen viestintä

Assistentti

Henna Hurme

050 543 4231

henna.hurme@ytn.fi

Vastuualue YTN:ssä
hallinnon avustavat tehtävät

Puheenjohtajisto

Puheenjohtaja

Teemu Hankamäki

040 709 6681

teemu.hankamaki@ytn.fi

Twitter

Varapuheenjohtaja

Samu Salo

040 184 2290

samu.salo@ytn.fi

Varapuheenjohtaja

Riku Salokannel

040 724 9566

riku.salokannel@ytn.fi

Varapuheenjohtaja

Salla Luomanmäki

040 700 7800

salla.luomanmaki@ytn.fi

Asiointipalvelu