Skip to content

Yhteystiedot

Osoite

Ylemmät Toimihenkilöt YTN

Ratavartijankatu 2 B
00520 Helsinki

Käyntiosoite

Asemapäällikönkatu 12 B, 7. krs
00520 Helsinki

Laskutusosoite

Y-tunnus: Y-1016144-9
Vastaanotamme laskuja vain sähköisesti.
YTN_verkkolaskutusohje
Henkilöstöedustajien matkalaskut

Sähköposti

Kaikki sähköpostiosoitteemme ovat muotoa etunimi.sukunimi@ytn.fi

Yhteydenottosi välittyvät oikealle henkilölle, kun laitat viestiä: ytn@ytn.fi

Mihin otan yhteyttä, mistä tietoa?

Henkilöstön yhteystiedot

Järjestöpäällikkö

Katariina Styrman

040 610 4490

katariina.styrman@ytn.fi

Vastuualue YTN:ssä
toimiston esihenkilö, hallintoelinten päätöksenteko, talous

Neuvottelupäällikkö

Petteri Oksa

040 577 0644

petteri.oksa@ytn.fi

Twitter

Vastuualue YTN:ssä
neuvottelutoiminnan koordinointi, sopimuspoliittisen ryhmän vetäjä

Viestintäpäällikkö

Anu Väätäjä

050 372 7395

anu.vaataja@ytn.fi

Twitter

Vastuualue YTN:ssä
viestintäryhmän pj., viestinnän linjaukset

Järjestökoordinaattori

Tuomas Meriniemi

040 357 2628

tuomas.meriniemi@ytn.fi

Vastuualue YTN:ssä
henkilöstöedustajien ja yritysyhdistyksien palvelut, YTN-toimijoiden yhteyshenkilö

Viestintäkoordinaattori

Paula Hämäläinen

040 768 3937

paula.hamalainen@ytn.fi

Vastuualue YTN:ssä
verkkosivut, uutiskirjeet, somekanavat, yleinen viestintä

Toimistonhoitaja

Mervi Löfgren

040 501 6840

mervi.lofgren@ytn.fi

Vastuualue YTN:ssä
hallinnon avustavat tehtävät, seminaarien ja tapahtumien järjestelyt, hankinnat, sopimusten hallinnointi

assistentti

Paula Tapani-Alidemaj

050 372 7842

paula.tapani-alidemaj@ytn.fi

Vastuualue YTN:ssä
taustaryhmien kokoukset ja tapahtumat, rekisterit, ostolaskut ja hallinnon avustavat tehtävät

Puheenjohtajisto

Puheenjohtaja

Teemu Hankamäki

040 709 6681

teemu.hankamaki@ytn.fi

Twitter

Varapuheenjohtaja

Samu Salo

040 184 2290

samu.salo@ytn.fi

Varapuheenjohtaja

Riku Salokannel

040 724 9566

riku.salokannel@ytn.fi

Varapuheenjohtaja

Ville-Veikko Rantamaula

040 832 66 82

ville-veikko.rantamaula@ytn.fi