Skip to content

Yhteystiedot

Osoite

Ylemmät Toimihenkilöt YTN

Ratavartijankatu 2B
00520 Helsinki

Käyntiosoite

Asemapäällikönkatu 12 B, 7.krs
00520 Helsinki

Sähköposti

Kaikki sähköpostiosoitteemme ovat muotoa etunimi.sukunimi@ytn.fi

Laskutusosoite

Vastaanotamme laskuja vain sähköisesti.
YTN_verkkolaskutusohje

Henkilöstöedustajien matkalaskuista löydät lisätietoa täältä.

Henkilöstön yhteystiedot

Pääsihteeri

Nuutti Pursiainen

0102 31 0357

nuutti.pursiainen@ytn.fi

Vastuualue YTN:ssä
finanssiala, hallitus, työvaliokunta, koordinaatioryhmä, koulutusryhmä

Neuvottelupäällikkö (OTO)

Petteri Oksa

0201 801 839

petteri.oksa@ytn.fi

Twitter

Vastuualue YTN:ssä
neuvottelutoiminnan koordinointi, sopimuspoliittisen ryhmän vetäjä

Viestintäpäällikkö (OTO)

Anu Väätäjä

050 372 7395

anu.vaataja@ytn.fi

Twitter

Vastuualue YTN:ssä
viestintä, finanssiala, kauppa,

Projektiasiamies

Anne Granat-Jukakoski

040 551 9497

anne.granat-jukakoski@ytn.fi

Vastuualue YTN:ssä
Luottamusmies- ja yritysyhdistystoiminta

Assistentti

Henna Hurme

040 825 9185

henna.hurme@ytn.fi

Vastuualue YTN:ssä
Taustaryhmien kokous- ja tapahtumajärjestelyt, järjestelmien ylläpito sekä hallinnon avustavat tehtävät

Toimistonhoitaja

Mervi Löfgren

0207 699 840

mervi.lofgren@ytn.fi

Vastuualue YTN:ssä
Neuvonta, laskutus, hankinnat, hallintoasiat ja arkisto

Tietohallinto- ja viestintäsihteeri

Pirjo Pesonen

0207 699 841

pirjo.pesonen@ytn.fi

Linkedin

Vastuualue YTN:ssä
Tietojärjestelmät ja rekisterit, kotisivut ja muut sähköiset palvelut, viestinnän jakelulistat ja oppaat

Puheenjohtaja

Teemu Hankamäki

040 709 6681

teemu.hankamaki@ytn.fi

Twitter

Varapuheenjohtaja

Samu Salo

040 184 2290

samu.salo@ytn.fi

Varapuheenjohtaja

Riku Salokannel

0201 299 219

riku.salokannel@ytn.fi

Varapuheenjohtaja

Mika Varjonen

0400 016 900

mika.varjonen@ytn.fi