Skip to content

Yhteystiedot

Osoite

Ylemmät Toimihenkilöt YTN

Ratavartijankatu 2B
00520 Helsinki

Käyntiosoite

Asemapäällikönkatu 12 B, 7.krs
00520 Helsinki

Sähköposti

Kaikki sähköpostiosoitteemme ovat muotoa etunimi.sukunimi@ytn.fi

Laskutusosoite

Vastaanotamme laskuja vain sähköisesti.
YTN_verkkolaskutusohje

Henkilöstöedustajien matkalaskuista löydät lisätietoa täältä.

Henkilöstön yhteystiedot

Pääsihteeri

Nuutti Pursiainen

+358 40 575 8980

nuutti.pursiainen@ytn.fi

Vastuualue YTN:ssä
hallinto, koordinaatio- ja koulutusryhmä, finanssiala

Neuvottelupäällikkö (OTO)

Petteri Oksa

+358 40 577 0644

petteri.oksa@ytn.fi

Twitter

Vastuualue YTN:ssä
neuvottelutoiminnan koordinointi, sopimuspoliittisen ryhmän vetäjä

Viestintäpäällikkö (OTO)

Anu Väätäjä

050 372 7395

anu.vaataja@ytn.fi

Twitter

Vastuualue YTN:ssä
viestintä

Projektiasiamies

Anne Granat-Jukakoski

040 551 9497

anne.granat-jukakoski@ytn.fi

Vastuualue YTN:ssä
Luottamusmies- ja yritysyhdistystoiminta

Assistentti

Henna Hurme

+358 40 825 9185

henna.hurme@ytn.fi

Vastuualue YTN:ssä
Taustaryhmien kokous- ja tapahtumajärjestelyt, järjestelmien ylläpito sekä hallinnon avustavat tehtävät

Toimistonhoitaja

Mervi Löfgren

+358 40 501 6840

mervi.lofgren@ytn.fi

Vastuualue YTN:ssä
Neuvonta, laskutus, hankinnat, hallintoasiat ja arkisto

Tietohallinto- ja viestintäsihteeri

Pirjo Pesonen

+358 40 152 2199

pirjo.pesonen@ytn.fi

Linkedin

Vastuualue YTN:ssä
Tietojärjestelmät, rekisterit, kotisivut ja muut sähköiset palvelut, viestinnän jakelulistat, oppaat

Puheenjohtaja

Teemu Hankamäki

+358 40 709 6681

teemu.hankamaki@ytn.fi

Twitter

Varapuheenjohtaja

Samu Salo

+358 40 184 2290

samu.salo@ytn.fi

Varapuheenjohtaja

Riku Salokannel

+358 40 724 9566

riku.salokannel@ytn.fi

Varapuheenjohtaja

Mika Varjonen

+358 400 016 900

mika.varjonen@ytn.fi