Skip to content

Yhteystiedot

Adress

Ylemmät Toimihenkilöt YTN

Ratavartijankatu 2B
00520 Helsinki
Finland

Besöksadress

Asemapäällikönkatu 12 B, 7.krs
00520 Helsinki
Finland

Laskutusosoite

Y-tunnus: Y-1016144-9
Vastaanotamme laskuja vain sähköisesti.
YTN_verkkolaskutusohje
Henkilöstöedustajien matkalaskut

Sähköposti

Kaikki sähköpostiosoitteemme ovat muotoa etunimi.sukunimi@ytn.fi

Henkilökohtaisissa työsuhdeasioissa sinua palvelee oma YTN-liittosi työsuhdeneuvonta sekä sopimusalojen toimijat.

YTN:n neuvottelutilanteesta löydät ajantasaista tietoa osoitteesta ytn.fi/neuvottelut.

Kontaktuppgifter till personalen

Järjestöpäällikkö

Katariina Styrman

040 610 4490

katariina.styrman@ytn.fi

Neuvottelupäällikkö

Petteri Oksa

040 577 0644

petteri.oksa@ytn.fi

Twitter

Ansvar på YTN:
neuvottelutoiminnan koordinointi, sopimuspoliittisen ryhmän vetäjä

Viestintäpäällikkö

Anu Väätäjä

050 372 7395

anu.vaataja@ytn.fi

Twitter

Ansvar på YTN:
viestintäryhmän pj., viestinnän koordinointi

Toimistonhoitaja

Mervi Löfgren

040 501 6840

mervi.lofgren@ytn.fi

Ansvar på YTN:
Laskutus, hankinnat, hallintoasiat ja arkisto

Assistentti

Henna Hurme

040 825 9185

henna.hurme@ytn.fi

Ansvar på YTN:
Taustaryhmien kokoukset ja tapahtumat, rekisterit, järjestelmien ylläpito ja hallinnon avustavat tehtävät

Styrelsepersonal

Puheenjohtaja

Teemu Hankamäki

040 709 6681

teemu.hankamaki@ytn.fi

Twitter

Varapuheenjohtaja

Samu Salo

040 184 2290

samu.salo@ytn.fi

Varapuheenjohtaja

Riku Salokannel

040 724 9566

riku.salokannel@ytn.fi

Varapuheenjohtaja

Ville-Veikko Rantamaula

040 832 66 82

ville-veikko.rantamaula@ytn.fi